-15%

Wanlima візитниця із натуральноі шкіри коричнева, для візітівок
1 971 ₴
1 675 ₴
- Готово до відправки
- Код: 82082740011
+380 (93) 802-51-01
Офіс- +380 (68) 089-69-55Офіс
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Wanlima візитниця шкіряна коричнева
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wanlima |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Візитниця для своїх карт |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Унісекс |
| Кількість карт, що вміщаються | 60 шт. |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Колір | Коричневий |
| Застібка | Кнопки |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Стан | Новий |
| Кількість для прозорих відділень | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 675 ₴







