-15%

Wanlima гаманець шкіряний коричневий
1 627 ₴
1 383 ₴
- Готово до відправки
- Код: 72041930910А2
+380 (93) 802-51-01
Офіс- +380 (68) 089-69-55Офіс
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Wanlima гаманець шкіряний коричневий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wanlima |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гаманець |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Коричневий |
| Застібка | Без застібки |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 4 |
| Кількість відділень для монет | Без монетниці |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | Немає |
| Кількість відділень для документів | 2 |
| Довжина | 115 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 383 ₴






