-15%

BL.Balii гаманець жіночий лаковий B13#MT-1
1 331 ₴
1 131 ₴
- Готово до відправки
- Код: B13#MT-1
+380 (93) 802-51-01
Офіс- +380 (68) 089-69-55Офіс
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
BL.Balii гаманець жіночий лаковий B13#MT-1
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bl.Balii |
| Тип | Гаманець |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Застібка | Кнопки, Клямка, Блискавка |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 4 |
| Кількість відділень для монет | 2 |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 131 ₴





