-15%

Visina гаманець жіночий 105 6
296 ₴
251 ₴
- Готово до відправки
- Код: 105 6
+380 (93) 802-51-01
Офіс- +380 (68) 089-69-55Офіс
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Visina гаманець жіночий 105 6
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Тип | Гаманець |
| Стать | Жіноча |
| Колір | Бежевий |
| Застібка | Кнопки, Клямка |
| Кількість відділень для купюр | 1 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Довжина | 105 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 251 ₴





