
Ex Nihilo Fleur Narcotique Extrait de Parfum парфуми 7.5 мл
2 410 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1029914
- +380 (68) 089-69-55Офіс
Ex Nihilo Fleur Narcotique Extrait de Parfum — це квінтесенція знаменитої, культової композиції, доведена до досконалості та представлена у формі Духів (Extrait). Створений парфумером Квентіном Бішем (Quentin Bisch) у 2022 році, цей екстракт підсилює наркотичну чарівність оригінального «Наратичного Квітка», роблячи його насиченішим, теплішим і неймовірно стійкішим.
Аромат відкривається сліпучим і соковитим вибухом: іскристий бергамот надає цитрусову свіжість, а екзотичний, водянистий лічі та ніжний, замшево-абрикосовий османтус створюють неймовірно привабливий, майже фруктовий світаж.
Серце — це потужний, але водночас повітряний букет білих квітів, який отримав додаткову глибину та чуттєвість у версії Extrait: тут панує оксамитова пудрова півонія, доповнена трав'янистою свіжістю фрезії, медовим, сонячним абсолютом апельсинового кольору та дурманним, чистим жасмином. У Extrait цей квітковий акорд звучить довше, щільніше та тепліше, зберігаючи водночас свою знамениту дифузність.
База — це шедевр, який тримає композицію в невагомості, забезпечуючи їй приголомшливу стійкість і шлейф: вершковий, елегантний сандал і вологий, землистий мох огортається величезною хмарою чистого, тілесного мускусу. Саме ця комбінація створює ефект «другої шкіри» й надає аромату ту саму магнетичну, мінерально-деревну глибину, від якої неможливо відірватися.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ex Nihilo |
| Країна виробник | Франція |
| Вид парфумерної продукції | Парфуми |
| Тип аромату | Деревні, Квіткові, Мускусні |
| Початкова нота | Лічі, Бергамот, Османтус |
| Нота серця | Півонія, Квітка апельсина, Фрезія, Жасмин |
| Кінцева нота | Сандал, Мускус, Мох |
| Класифікація | Нішева |
| Рік випуску | 2022 |
| Об`єм | 7.5 мл |
| Оригінальність | оригінал |
| Стать | Унісекс |
- Ціна: 2 410 ₴


