-15%

Prensiti Italy Leather гаманець жіночий шкіряний PR-1803 B
296 ₴
251 ₴
- Готово до відправки
- Код: PR-1803 B
+380 (93) 802-51-01
Офіс- +380 (68) 089-69-55Офіс
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Prensiti Italy Leather гаманець жіночий шкіряний PR-1803 B
Tuscany Leather — італійській компанії, що спеціалізується на виробництві шкіряних виробів. Бренд був заснований 1968 року у Флоренції сім'єю Альтавілла та спочатку мав назву Pelletteria Toscana. 2004 року компанія провела ребрендинг і стала відома як Tuscany Leather.
- Походження: Флоренція, Тоскана, Італія.
- Спеціалізація: виробництво шкіряних сумок, портфелів, рюкзаків, аксесуарів і багажу.
- Технології: використання традиційного рослинного дублення шкіри із застосуванням натуральних танінів, що забезпечує екологічність і високу якість продукції.
- Виробничі потужності: 4 фабрики в Тоскані та 3 шкіряні заводи в Італії.
- Міжнародна присутність: експорт у 190 країн, понад 200 000 клієнтів у всьому світі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Prensiti |
| Країна виробник | Італія |
| Тип | Гаманець |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Білий |
| Застібка | Кнопки, Клямка, Блискавка |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 6 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Довжина | 105 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 251 ₴





