
Pierre Rene Professional Eyes Brush Пензлик для очей No16
200 ₴
190 ₴
- Готово до відправки
- +380 (68) 089-69-55Офіс
Eyes Brush від Pierre Rene проста та зручна у використанні, вона дасть змогу зробити найакуратніший і ідеальний макіяж очей. З її допомогою ви зможете нанести навіть найпроблемніші тіні, які можуть пиляти й обсипатися. Вона підходить як для заповнення всієї повіки, так і для якісного розтушовування меж. Також забезпечує точне й акуратне нанесення мінеральних тіней. Пензлик рівномірно накладає продукт на шкіру повік, добре передає колір, а завдяки своїй м'якості дає змогу зробити цей процес максимально приємним і простим. Виготовлена з високоякісного натурального ворсу, дуже м'яка та ніжна. Ворсинки не лізуть і не линяють, навіть за частого миття. Чудове поєднання практичності, функціональності та гарного дизайну.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pierre Rene |
| Країна виробник | Франція |
| Матеріал ручки | дерево |
| Матеріал ворсу | Натуральний |
| Довжина ворсу | 8 мм |
| Ширина/Діаметр біля основи ворсу | 2 мм |
| Довжина рукоятки | 136 мм |
| Довжина | 144 мм |
| Класифікація косметичного засобу | Професійна |
- Ціна: 190 ₴


