-15%

Tergan візитниця шкіряна 1407-001 Black/Siyah
1 387 ₴
1 179 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1407-001
+380 (93) 802-51-01
Офіс- +380 (68) 089-69-55Офіс
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Tergan візитниця шкіряна 1407-001 Black/Siyah
Підійде для банківських карток також
21 відсіків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tergan |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип | Візитниця кишенькова |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Унісекс |
| Кількість карт, що вміщаються | 21 шт. |
| Кількість відділень для кредитних карт | 21-25 |
| Кількість прозорих відділень | 6-10 |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Пряжки |
| Довжина | 85 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Стан | Новий |
| Кількість для прозорих відділень | 10 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 179 ₴






