Подарунок
-15%

Tergan гаманець шкіряний жіночій 5712-068 Yellow/Sari
2 307 ₴
1 961 ₴
- Готово до відправки
- Код: 5712-068
+380 (93) 802-51-01
Офіс- +380 (68) 089-69-55Офіс
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 119,70 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Tergan гаманець шкіряний жіночій 5712-068 Yellow/Sari»
Tergan гаманець шкіряний жіночій 5712-068 Yellow/Sari
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tergan |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип | Гаманець |
| Стать | Жіноча |
| Колір | Жовтий |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 5 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | Немає |
| Кількість відділень для документів | 2 |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 125 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 961 ₴






