Подарунок
-15%

Tergan гаманець шкіряний жіночій 5717-072 Purple/Mor
2 189 ₴
1 861 ₴
- Готово до відправки
- Код: 5717-072
+380 (93) 802-51-01
Офіс- +380 (68) 089-69-55Офіс
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 119,70 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Tergan гаманець шкіряний жіночій 5717-072 Purple/Mor»
Tergan гаманець шкіряний жіночій 5717-072 Purple/Mor
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tergan |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип | Гаманець |
| Стать | Жіноча |
| Вид шкіри за способом обробки | Лакова |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 12 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 861 ₴







