-15%

Wanlima візитниця із натуральноі шкіри, для візітівок
1 548 ₴
1 316 ₴
- Готово до відправки
- Код: 82082740010
+380 (93) 802-51-01
Офіс- +380 (68) 089-69-55Офіс
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Wanlima візитниця із натуральноі шкіри чорна, для візітівок, валова шкура
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wanlima |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Візитниця для своїх карт |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Кількість прозорих відділень | 31-50 |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Кнопки |
| Довжина | 125 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Товщина | 15 мм |
| Стан | Новий |
| Кількість для прозорих відділень | 40 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 316 ₴






