-15%

Wanlima обкладинка для документів із натуральної шкіри, колір кавовий
1 738 ₴
1 477 ₴
- Готово до відправки
- Код: 500435937
+380 (93) 802-51-01
Офіс- +380 (68) 089-69-55Офіс
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Wanlima обкладинка для документів із натуральної шкіри, коров'яча шкіра
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wanlima |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Обкладинка для паспорта |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Свиняча шкіра |
| Колір | Коричневий |
| Кількість прозорих відділень | 6-10 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 5 |
| Тип застежки | Кнопки |
| Довжина | 137 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 477 ₴







