Подарунок
-15%

Wanlima гаманець шкіряний жіночій чорний
2 145 ₴
1 823 ₴
- Готово до відправки
- Код: 71047550727H1
+380 (93) 802-51-01
Офіс- +380 (68) 089-69-55Офіс
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 119,70 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Wanlima гаманець шкіряний жіночій чорний»
Wanlima гаманець шкіряний жіночій чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wanlima |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гаманець |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Замок |
| Кількість відділень для купюр | 4 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 4 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість прозорих відділень | 4 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень для документів | Немає |
| Довжина | 115 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 823 ₴





