Подарунок
-15%

Wanlima гаманець шкіряний жіночій чорний
1 405 ₴
1 194 ₴
- Готово до відправки
- Код: 500428439
+380 (93) 802-51-01
Офіс- +380 (68) 089-69-55Офіс
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 119,70 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Wanlima гаманець шкіряний жіночій чорний»
Wanlima гаманець шкіряний жіночій чорний, коров'яча шкіра
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wanlima |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гаманець |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Клямка |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 2 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Довжина | 115 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Товщина | 7 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 194 ₴






