Подарунок
-15%

Murt de Cartier гаманець шкіряний жіночий чорний
2 145 ₴
1 823 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1000323 Black
+380 (93) 802-51-01
Офіс- +380 (68) 089-69-55Офіс
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 119,70 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Murt de Cartier гаманець шкіряний жіночий чорний»
Kurt de Cartier гаманець шкіряний чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cartier |
| Країна виробник | Франція |
| Тип | Гаманець |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для купюр | 1 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 12 |
| Кількість відділень для монет | Без монетниці |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | Немає |
| Кількість відділень для документів | 2 |
| Довжина | 145 мм |
| Ширина | 105 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 823 ₴







