Подарунок
-15%

Hassion гаманець шкіряний (лаковий) жіночий зелений
2 514 ₴
2 137 ₴
- Готово до відправки
- Код: W1-Gold Gray-10503B
+380 (93) 802-51-01
Офіс- +380 (68) 089-69-55Офіс
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 119,70 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Hassion гаманець шкіряний (лаковий) жіночий зелений»
Hassion гаманець шкіряний (лаковий) жіночий зелений
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hassion |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гаманець |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Лакова |
| Колір | Зелений |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість відділень для купюр | 5 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість прозорих відділень | Немає |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 137 ₴





