-15%

Gianfranco Ferre візитниця шкіряна Чорна
774 ₴
658 ₴
- Готово до відправки
- Код: GF7-3753-4
+380 (93) 802-51-01
Офіс- +380 (68) 089-69-55Офіс
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Gianfranco Ferre візитниця шкіряна Чорна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gianfranco Ferre |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Кількість відділень для кредитних карт | 2 |
| Кількість прозорих відділень | Немає |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Кнопки, Блискавка |
| Довжина | 135 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Монетниця |
| Кількість відділень на змійці | 1 |
| Кількість відділень для документів | Немає |
| Розташування монетниці | Усередині |
| Кількість відділень для монет | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 658 ₴





