-15%

Tailian гаманець шкіряний жіночий коричневий
740 ₴
629 ₴
- Готово до відправки
- Код: BR-704-P03D-2
+380 (93) 802-51-01
Офіс- +380 (68) 089-69-55Офіс
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Tailian гаманець шкіряний жіночий коричневий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tailian |
| Тип | Гаманець |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Коричневий |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 3 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | Немає |
| Кількість відділень для документів | 3 |
| Довжина | 103 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 629 ₴







