Подарунок
-15%

Feboni гаманець шкіряний жіночий чорний
1 398 ₴
1 188 ₴
- Готово до відправки
+380 (93) 802-51-01
Офіс- +380 (68) 089-69-55Офіс
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 119,70 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Feboni гаманець шкіряний жіночий чорний»
Feboni гаманець шкіряний жіночий чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feboni |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 6 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | Немає |
| Кількість відділень для документів | Немає |
| Довжина | 103 мм |
| Ширина | 103 мм |
| Товщина | 27 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 188 ₴







