-15%

Vandyke гаманець шкіряний жіночий чорний
1 331 ₴
1 131 ₴
- Готово до відправки
- Код: С6-308
+380 (93) 802-51-01
Офіс- +380 (68) 089-69-55Офіс
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Vandyke гаманець жіночий чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vandyke |
| Тип | Гаманець |
| Стать | Жіноча |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 5 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень для документів | Немає |
| Довжина | 115 мм |
| Ширина | 77 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 131 ₴






