-15%

Meiliger гаманець жіночий 01-0042
961 ₴
817 ₴
- Готово до відправки
- Код: 01-0042
+380 (93) 802-51-01
Офіс- +380 (68) 089-69-55Офіс
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Meiliger гаманець жіночий 01-0042
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Meiliger |
| Тип | Гаманець |
| Стать | Жіноча |
| Застібка | Кнопки, Клямка, Блискавка |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 4 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Довжина | 105 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 817 ₴





