
Haute Fragrance Company HFC Party on the Moon парфумована вода 7.5 мл
689 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1024868
+380 (93) 802-51-01
Офіс- +380 (68) 089-69-55Офіс
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пориньте в вишукану атмосферу HFC Party on the Moon — аромату, який переносить вас у простір невагомої елегантності та тихого, зоряного сяйва. Це не галаслива дискотека, а витончена деревно-мускусна композиція з акцентом на благородний чорний чай, ідеальна для тих, хто цінує чистоту, спокій і розкіш у деталях.
Аромат відкривається яскравим, кришталево чистим та італійським цитрусовим акордом. Іскристий Калабрійський бергамот і сонячний Калабрійський мандарин дарують миттєвий заряд свіжості та благородної терпкості. Цю цитрусову спалаху пом'якшує Аркуш фіалки, який привносить вишукану, вологу, зелену та злегка пудрову грань.У серці Party on the Moon розкривається витончений і медитативний акорд, який визначає характер аромату. Насичений Чорний чай із його димними та терпкими нюансами створює відчуття дорогого, зігрівального напою під нічним небом. Його доповнює ніжний, але чуттєвий Жасмин, який додає квіткової м'якості, а сухий, благородний Кедр забезпечує чисту деревну структуру.
База завершує композицію кремовим, обволікальним і неймовірно стійким шлейфом. Теплий, вершковий Сандал поєднується із золотистою Амброю, створюючи відчуття м'якого східного тепла. Хмара Мускусу робить шлейф невагомим, пудровим і магнетично привабливим.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HFC |
| Вид парфумерної продукції | Парфумована вода |
| Тип аромату | Квіткові |
| Початкова нота | Мандарин, Бергамот, Лист фіалки |
| Нота серця | Кедр, Чай, Жасмин |
| Кінцева нота | Амбра, Сандал, Мускус |
| Класифікація | Нішева |
| Рік випуску | 2017 |
| Об`єм | 7.5 мл |
| Країна виробник | Франція |
| Оригінальність | оригінал |
| Стать | Жіночий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 689 ₴


