
Loewe Aire туалетна вода 5 мл
413 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1023949
- +380 (68) 089-69-55Офіс
Loewe Aire Woman — це легендарна класика іспанського парфумерного дому, що втілює в собі чистоту весняного повітря й аристократичну елегантність. Аромат відкривається приголомшливим каскадом свіжості: дзвенні альдегіди та соковиті зелені ноти трапляються з гіркуватим гальбанумом і багатим цитрусовим коктейлем із лимона, бергамоту, мандарина й танжерина. Складний стартовий акорд доповнений пряними нюансами базиліку, неролі, петитгрейну та незвичайною нотою асафоетиди, тоді як календула й оксамитовий персик надають вступу природну м'якість. У «серці» композиції розквітає розкішний сад, де тендітна конвалія, жасмин, троянда та цикламен переплітаються з пудровим благородством ірису та кореня ірису, а пряна гвоздика, містичний ладан і тепла амбра додають звучання глибини та багатогранності. Фінальний шлейф огортає класичною чистотою і стійкістю, поєднуючи в собі вологий дубовий мох, землистий ветивер і благородні деревні ноти сандалу та кедра. Завершальний акорд м'якого мускусу та краплі ніжної ванілі створює навколо власниці ауру бездоганного смаку та свободи.
Loewe Aire — це істинний символ легкості та жіночності, аромат, який дихає разом із вами, підкреслюючи вашу природну красу та високий статус.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Loewe |
| Вид парфумерної продукції | Туалетна вода |
| Тип аромату | Квіткові |
| Початкова нота | Лимон, Асафоетіда, Цитрусові, Іланг-іланг, Базилік, Альдегіди, Календула, Гальбанум, Персик, Тангерин, Зелені ноти, Мандарин, Бергамот, Петітгрейн, Жасмин, Неролі |
| Нота серця | Корінь ірису, Жасмин, Ірис, Цикламен, Ладан, Троянда, Амбра, Конвалія, Гвоздика |
| Кінцева нота | Сандал, Кедр, Дубовий мох, Ваніль, Мускус, Ветивер |
| Класифікація | Мідл-ап |
| Рік випуску | 1985 |
| Об`єм | 5 мл |
| Країна виробник | Іспанія |
| Оригінальність | оригінал |
| Стать | Жіночий |
- Ціна: 413 ₴


